Grupa JOBS.pl

Grupa Jobs.pl S.A. oferuje największe w całej branży doświadczenie w dziedzinie rekrutacji pracowników oraz promocji firm, jako pracodawców.

JOBS.PL to grupa znanych portali branżowych. W obszarze działalności naszej firmy znajdują się serwisy rekrutacyjne, usługi doradcze i wizerunkowe, serwisy informacyjne i branżowe oraz inne usługi internetowe. Należą do nas: m.in. portal rekrutacyjny Jobs.pl, kierowany do kadry zarządzającej portal Karieramanagera.pl, serwisy usługowe z zakresu rekrutacji i wizerunku HR.pl i CV.pl oraz popularny serwis szkoleniowy Szkolenia.com.

Istniejemy na rynku od 1998 r. i mamy status pioniera wśród portali rekrutacyjnych. 16 lat doświadczenia znajduje odzwierciedlenie w najlepszej obsłudze klienta i wysokiej efektywności naszych działań. Profesjonalizm, elastyczność i szybkość działania może potwierdzić ponad 11 tysięcy pracodawców, którzy znaleźli u nas idealnych kandydatów do pracy.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta, dbająca o szczegóły i wykwalifikowana kadra, która gwarantuje bardzo wysoki poziom usług oferowanych przez Grupę Jobs.pl S.A.

W nawiązaniu do owocnej współpracy z portalem JOBS.pl, która ma miejsce od 2012 roku, mam przyjemność stwierdzić, iż zarówno strona organizacyjna prowadzonych rekrutacji, pełne wsparcie merytoryczne, a także efekt końcowy w postaci zatrudnionych pracowników zasługuje na ogromne słowa uznania i aprobaty ze strony Firmy Optident

Optident M.Foubert, D.Stój S.J.

Dzięki ogłoszeniom publikowanym na portalu Jobs.pl udało nam się pozyskać bazę kompetentnych i doświadczonych pracowników. Bardzo wysoko cenimy jakość usług świadczonych przez portal Jobs.pl. Z przyjemnością możemy polecić portal Jobs.pl jako solidnego partnera w biznesie.

pmtmarketingsystem Sp. z o.o. Sp. K.