Historia Firmy

Rok 1998 - Powstaje JOBS.pl

Powstaje firma JOBS.PL S.A.

JOBS.PL to pierwszy w Polsce i Europie Środkowej Internetowy Serwis Pracy. Powstał jako innowacyjne rozwiązanie dedykowane poszukującym pracy i pracodawcom.

JOBS.PL od początku cieszył się uznaniem dla profesjonalnej obsługi klienta i popularnością wśród osób poszukujących pracy. Istnieje już 16 lat na rynku pracy, miesięcznie odwiedzany jest przez ponad 4 miliony użytkowników i nadal zajmuje wiodącą pozycję wśród portali zajmujących się publikacją ogłoszeń o pracę i procesem rekrutacji.

Rok 1998 - Powstaje JOBS.pl

Zostaje założone Human Resources Poland

Human Resources Poland to agencja zatrudnienia i portal internetowy, który zajmuje się doradztwem personalnym oraz kompleksową rekrutacją dla polskich i zagranicznych firm.

Mocną stroną Hr.pl jest zespół doradców, którzy pomagają we wszystkich aspektach procesu rekrutacji i selekcji. Ci ludzie, to zaangażowani w swoją pracę profesjonaliści oraz śledzący rynkowe trendy pasjonaci HR. Naszego doświadczenia nie sposób porównywać – o jego wartości świadczy dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań personalnych na wszystkich szczeblach organizacji.

Rok 1998 - Powstaje JOBS.pl

Powstaje serwis Szkolenia.com

Szkolenia.com to serwis należący do Grupy JOBS.PL, w pełni poświęcony tematyce szkoleń.

Swoją działalność rozpoczął jako vortal w 2001 roku, aby w 2012 roku zaistnieć jako autonomiczny serwis, który zrzesza osoby i instytucje zainteresowane szkoleniami oraz firmy szkoleniowe i trenerów.

Szkolenia.com to najstarszy w Polsce serwis będący miejscem spotkań trenerów z uczestnikami szkoleń. Bogate doświadczenie i nieprzerwana potrzeba rozwoju sprawia, że mamy najlepiej dopasowaną do potrzeb rynku ofertę. Serwis jest przyjazny dla każdego użytkownika, który szuka szkoleń dla siebie, indywidualnych treningów pod okiem specjalistów, czy sal konferencyjnych.

Rok 1998 - Powstaje JOBS.pl

Powstaje serwis dla managerów i kierowników wyższego szczebla

KarieraManagera.pl jest pierwszym polskim portalem kariery dla menedżerów od średniego do najwyższego szczebla.

Inspiracją do powstania portalu była aktualna sytuacja rynkowa w kraju. Stosunkowo młoda - w porównaniu do dojrzałych gospodarek światowych - elita menedżerska w Polsce, potrzebuje dobrej jakości wiedzy i wiarygodnych informacji.
KarieraManagera.pl jest jedynym w swoim rodzaju miejscem w polskim Internecie oferującym wszechstronne wsparcie w rozwoju kariery.

Rok 1998 - Powstaje JOBS.pl

Uruchamiamy serwis CV.pl

CV.pl to wirtualny doradca kariery. Nasz serwis jest uzupełnieniem oferty HR o profesjonalne przygotowanie kandydatów do rekrutacji. Powstał na podstawie wieloletnich doświadczeń w prowadzeniu naborów i rekrutacji, które gwarantują, że przygotowana aplikacja będzie profesjonalna i oryginalna.

W 2015 r. serwis CV.pl przeszedł gruntowną zmianę, która m.in. pozwala użytkownikom wygenerować profesjonalne i estetyczne CV online.

CV.pl to najlepsze drzwi do pozytywnie rozpatrzonego procesu rekrutacji.

Rok 1998 - Powstaje JOBS.pl

Uruchamiamy serwisy: Asystentki.pl, Informatycy.pl, Praktyki.pl i Testy.pl

Asystentki.pl - przeznaczony dla asystentów i asystentek serwis z ogłoszeniami o pracę, poradnikami i artykułami przeznaczonymi tylko dla pracowników zatrudnionych na tych stanowiskach.

Informatycy.pl – serwis dla całej branży IT, w którym programiści, administratorzy i koderzy z pewnością znajdą oferty pracy i lekturę dla siebie. To podręczne narzędzie dla każdego specjalisty w IT, który ceni sobie niezależność i dobre warunki zatrudnienia.

Praktyki.pl – studenci i absolwenci, którzy szukają pracy i stawiają pierwsze kroki na rynku, znajdą w Praktyki.pl ogłoszenia dla siebie, poradniki i informacje o bieżących targach pracy w ich mieście.

Testy.pl – to platforma inna, niż wszystkie. Pracodawcy i firmy HR znajdą na niej testy dla pracowników i kandydatów do pracy . Szybki dostęp, intuicyjne wyszukiwanie i wszystko w jednym miejscu – to zaleta Testy.pl.