Działalność

Jobs.pl

Serwis JOBS.pl

Istniejemy już 24 lata na rynku pracy i nadal zajmujemy wiodącą pozycję wśród portali zajmujących się publikacją ogłoszeń o pracę i procesem rekrutacji.

Miesięcznie docieramy do ponad 4 milionów użytkowników, publikujemy tysiące ogłoszeń, a 7 na 10 pracodawców znajduje u nas swojego idealnego kandydata.
Popularność serwisu wynika głównie z aktualności informacji, wyczerpującej prezentacji i wysokiej jakości ofert pracy. Serwis JOBS.PL dostarcza również wiedzy o rynku pracy. W naszych artykułach znaleźć można porady dotyczące rekrutacji, pracy zawodowej, rozwoju i wynagrodzeń, a także wiele interesujących i aktualnych informacji branżowych.

Ciągły, dynamiczny rozwój oraz wieloletnie doświadczenie w obszarze szeroko pojętego zarządzania zasobami ludzkimi, pozwoliło nam na gruntowne poznanie specyfiki tej branży, stopniowe poszerzanie zakresu usług i świadczenie ich na najwyższym poziomie.

HR.pl

Doradztwo personalne HR.pl

Human Resources Poland zajmuje się doradztwem personalnym oraz kompleksową rekrutacją dla polskich i zagranicznych firm. Nasz zespół doradców to zaangażowani w swoją pracę profesjonaliści i śledzący rynkowe trendy pasjonaci HR.

Human Resources Poland pomaga we wszystkich aspektach procesu rekrutacji i selekcji – od przygotowania dokładnego opisu stanowiska, poprzez pomoc w opracowaniu strategii dotarcia do właściwych kandydatów, przeprowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, sprawdzenie referencji aż po podpisanie umowy.

Biura Hr.pl znajdują się w Warszawie i Katowicach, ale zasięg naszej rekrutacji jest nieograniczony. Ogromne doświadczenie zdobyte w ciągu długoletniej współpracy z klientami, pozwala nam na dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań personalnych na wszystkich szczeblach organizacji. Dzięki rozwiązaniom proponowanym przez naszą agencję pracy, firmy i organizacje optymalizują proces doboru kadry i zapewniają sobie długofalowy sukces.

Karieramanagera.pl

Serwis dla managerów

KarieraManagera.pl jest pierwszym polskim portalem kariery dla menedżerów od średniego do najwyższego szczebla.

Karieramanagera.pl dostarczając wysokiej jakości wiedzy dopełnionej szeroką ofertą użytecznych usług (zestawień, rankingów, ofert pracy etc.), prezentuje odmienne podejście do zagadnień kariery, niż dotychczas istniejące portale rekrutacyjne.

Dzięki strategicznej współpracy ze znaczącymi graczami polskiego rynku internetowego oraz merytorycznemu partnerstwu renomowanych firm executive search, szkoleniowych, coachingowych i prawnych, KarieraManagera.pl jest jedynym w swoim rodzaju miejscem w polskim Internecie oferującym wszechstronne wsparcie w rozwoju kariery.

Szkolenia.com

Serwis szkolenia.com

Szkolenia.com jest serwisem należącym do Grupy JOBS.PL, w pełni poświęconym tematyce szkoleń. Szkolenia.com to najstarszy w Polsce serwis będący miejscem spotkań trenerów z uczestnikami szkoleń. Bogate doświadczenie i nieprzerwana potrzeba rozwoju sprawia, że mamy najlepiej dopasowaną do potrzeb rynku ofertę. Serwis jest przyjazny dla każdego użytkownika, który szuka szkoleń dla siebie, indywidualnych treningów pod okiem specjalistów, czy sal konferencyjnych. Jeśli priorytetem jest rozwój, to synonimem rozwoju są Szkolenia.com.

CV.pl

Serwis szkolenia.com

CV.PL oferuje swoim Klientom usługę profesjonalnego przygotowania nie tylko CV, ale również listu motywacyjnego, profesjonalnego profilu na serwisie LinkedIn oraz dokumentów w języku obcym.

Użytkownicy serwisu znajdą w nim porady dotyczące pisania profesjonalnych listów motywacyjnych oraz cv, skierowane zarówno do studentów, absolwentów jak i osób posiadających doświadczenie w wykonywanym zawodzie. Oferujemy zbiór informacji w zakresie pisania profesjonalnych aplikacji na każdym poziomie kariery zawodowej oraz wskazówki umożliwiające stworzenie dokumentów aplikacyjnych, które okażą się atrakcyjne dla pracodawcy.

Asystentki.pl

Serwis asystentki.com

Serwis poświęcony administracji biurowej – sekretarkom, asystentkom i asystentom. Posiada bogatą ofertę ogłoszeń o pracę, z możliwością subskrybowania wybranych ofert, aplikowania w trybie odroczonym i z bieżącym podglądem stanu aplikacji, który jest uzupełniany bezpośrednio przez rekruterów i pracodawców.

Na serwisie Asystentki.pl można znaleźć także liczne, bogate w przydatne informacje poradniki i aktualne wiadomości z rynku pracy – dotyczące zarówno przygotowania na rozmowę kwalifikacyjną, jak i rozwoju kariery - oraz teksty odnośnie zarobków na różnych stanowiskach, zwyczajów w miejscu pracy i zmian prawnych dotyczących wykonywanych przez asystentki i sekretarki czynności i zadań w pracy.

Praktyki.pl

Serwis praktyki.pl
Serwis przeznaczony dla studentów i absolwentów wszystkich kierunków uczelni wyższych. Znajdują się na nim aktualne oferty praktyk i staży – firm prywatnych, jednostek samorządowych i uczelnianych biur karier. Poza najbogatszą ofertą ogłoszeń o naborach na praktyki i staże można znaleźć także poradniki dotyczące rozpoczynania kariery, pisania CV i listów motywacyjnych, rozmów kwalifikacyjnych i przykładowe dokumenty aplikacyjne – z których studenci mogą skorzystać bezpłatnie.

Informatycy.pl

Serwis informatycy

To serwis internetowy, na którym znaleźć można oferty pracy dla całej branży IT. Informatycy.pl to proste i intuicyjne narzędzie znajdowania pracy.

Można za jego pomocą wyszukiwać ofertę w dowolnie wybranej specjalizacji, zapisywać wybrane ogłoszenia do ulubionych, śledzić opinię pracodawcy lub rekrutera za pomocą aktualizowanego panelu, a także przygotować się do rozmowy korzystając z rad zawartych w serwisie.

W naszym serwisie polecamy również bieżące wydarzenia branżowe i dajemy możliwość poznania firm, które poszukują specjalistów IT.

Testy.pl

Serwis szkolenia.com

Platforma Testy.pl powstała z myślą o pracodawcach, firmach HR i agencjach pracy. Jej celem jest publikacja testów przydatnych podczas rekrutacji pracowników - w różnych branżach i stanowiskach.

Wśród licznej gamy testów sprawdzających przygotowanie, wiedzę i temperament kandydatów, znajdują się także badania znajomości języków obcych dla osób wyjeżdżających do pracy za granicą - szczególnie przydatne dla agencji zatrudnienia i biur pośrednictwa zawodowego.

Obok testów i narzędzi badawczych publikowanych cyklicznie na platformie, można znaleźć na Testy.pl również informacje branżowe, związane z badaniami pracowników i sprawdzaniem umiejętności.